piątek, 27 sierpnia 2021

Kobiece spotkania przy diecie – cykl warsztatów

Dzień dobry,

We wrześniu rozpoczynam cykl czterech kameralnych spotkań w moim gabinecie skierowanych do kobiet. Jeżeli masz chwilę, przeczytaj …  może to coś dla Ciebie?

Tęsknisz za wspólnotą? Za byciem wśród kobiet bez oceny? Za dobra relacja z sobą i jedzeniem? Chcesz miło spędzić czas, a jednocześnie zależy Ci na rozwoju i zmianie oraz na uporządkowaniu wiedzy  dotyczącej odżywiania?

Poczytaj …. może te spotkania czekają na Ciebie, a Ty na nie?

Od czego zaczniemy?

Pierwsze spotkanie osadzimy wokół wartości które są dla nas najbardziej istotne. Skupimy się na tym by poszukać tych które nas prowadza przez życie i są dla nas najważniejsze? Łatwe? być może … a może wcale nie takie proste.

Ugruntowanie ( o przepraszam) wzmocnienie wartości i ich skrystalizowanie pomoże nam w realizacji i osadzeniu dobrej relacji z jedzeniem w myśl zasady:

„Znajdź swoje dlaczego, a już nigdy nie zapytasz się jak”

Ta droga od serca prowadzi prosto do celu… chociaż czasami wyboistą i krętą drogą…

 Na kolejnym spotkaniu wejdziemy w temat:

Na co mam apetyt – głód a emocje. Porozmawiamy o pokarmach uzależniających i o tym jak się wspierać w trudnych dla nas momentach. Jak rozróżnić głód emocjonalny od tego prawdziwego – poznamy trochę technik jak sobie radzić z „zajadaniem emocji”.

Trzecie spotkanie będzie dotyczyło diety idealnej dla Ciebie

Poszukamy odpowiedzi jaka miała by być  podpowiem trochę co by się miało w niej znaleźć i jak ją swobodnie komponować tak by nie być głodnym i odżywiać się dla zdrowia. Postaramy się poszukać odpowiedzi co zrobić by już nigdy nie być „na diecie”.

Mapa marzeń – to czwarte ostatnie spotkanie

Na tym spotkaniu pobawimy się trochę i zrobimy mapę marzeń która powoli wprowadzi nas w nowy rok .  Odszukamy zapominane marzenia, a może poszukamy nowych. Będzie to wspólny serdeczny czas z którego wyjdziemy z indywidualnym przewodnikiem na nowy 2022 rok.

Terminy warsztatów: Czwartki 1 x w  miesiącu  godz 18-20. Przybliżony czas trwania ok 2 godz. z możliwością przedłużenia.

23.09.2021
28.10.2021
25.11.2021
16.12.2021* termin może ulec zmianie po wspólnych ustaleniach. Decyzja końcowa należy do organizatorki.

Koszt:

Cykl 4 spotkań płatnych bezpośrednio po pierwszym spotkaniu – 400 zł

Pojedyncze spotkanie 125 zł

Obowiązują zapisy – liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń

Pytania/ zapisy tel. 501 267 576 bądź e-mail:   poradnia@jedzeniejakleczenie.pl

Trzymajcie się ciepło i sięgajcie po swoje marzenia.

Aleksandra

Jeżeli lubisz pracę dietetyczną z elementami psychodietetyki czy też coachingu zapraszam do siebie. Przyjmuję zarówno w gabinecie jak i online.

www.jedzeniejakleczenie.pl

https://www.facebook.com/JedzenieJakLeczenie

tel. 501 267 576  lub poradnia@jedzeniejakleczenie.pl   –  do umawiania wizyt

Gabinet dietetyczny : Oliwkowa 4; Gdańsk